25. března 2014

Někde musíme začít.

Zvláštní pocit, když před sebou člověk vidí prázdnou stránku a pomalu jí začne plnit slovy. Nedočkavě a netrpělivě ťukám do klávesnice první věty a uvidíme, jakým směrem se tento blog vyvine.


Proč jsem začala psát?
Po několika letech v neustálém pracovním kolotoči jsem se najednou s manželem a malou Žížalkou v bříšku ocitla v Bulharsku, kam jsme se přestěhovali a stala se ze mě žena v domácnosti na plný úvazek. 

Rostoucí bříško, čekání na příchod malé "Žížalky" a blogy týkající se mateřství mě inspirovaly k tomu, abych i já přispěla do virtuálního světa.


Co u mě na stránkách najdete?
Nejvíc prostoru bude patřit malé Žížalce, protože kolem ní se teď bude točit můj svět. Ráda bych vše také doplnila zážitky z Bulharska, které se na příští 3 roky stane našim novým domovem. Vařením a pečením si nyní krátím dlouhé chvíle, takže i z tohoto soudku se tu občas něco objeví.

Kdo jsou Anežka a Žížalka?
V reálném životě se nejmenuji Anežka. Zatím chci tento blog vést anonymně, ať už kvůli sobě, práci nebo rodině. Je mi 28 let, s manželem jsme spolu 10 let a čekáme první dítě - Žížalku. Příchod Žížalky se chystá začátkem května 2014.

Nyní bydlíme v Sofii, hlavním městě Bulharska a pomalu si zvykáme na nový život a novou kulturu. Azbukou už jsme se zdárně prokousali a uvidíme, jaká dobrodužství nás tu čekají.

Užijte si čtení a uvidíme, kam se to všechno vlastně posune :)


Anežka

Žádné komentáře:

Okomentovat