Zvláštní
pocit, když před sebou člověk vidí prázdnou stránku a pomalu jí začne
plnit slovy. Nedočkavě a netrpělivě ťukám do klávesnice první věty a
uvidíme, jakým směrem se tento blog vyvine.
Proč jsem začala psát?
Po
několika letech v neustálém pracovním kolotoči jsem se najednou s
manželem a malou Žížalkou v bříšku ocitla v Bulharsku, kam jsme se
přestěhovali a stala se ze mě žena v domácnosti na plný úvazek.
Rostoucí
bříško, čekání na příchod malé "Žížalky" a blogy týkající se mateřství mě
inspirovaly k tomu, abych i já přispěla do virtuálního světa.
Co u mě na stránkách najdete?
Nejvíc
prostoru bude patřit malé Žížalce, protože kolem ní se teď bude točit
můj svět. Ráda bych vše také doplnila zážitky z Bulharska, které se na
příští 3 roky stane našim novým domovem. Vařením a pečením si nyní
krátím dlouhé chvíle, takže i z tohoto soudku se tu občas něco objeví.
Kdo jsou Anežka a Žížalka?
V reálném životě se nejmenuji Anežka. Zatím chci tento blog vést anonymně, ať už kvůli sobě, práci nebo rodině. Je mi 28 let, s manželem jsme spolu 10 let a čekáme první dítě - Žížalku. Příchod Žížalky se chystá začátkem května 2014.
Nyní bydlíme v Sofii, hlavním městě Bulharska a pomalu si zvykáme na nový život a novou kulturu. Azbukou už jsme se zdárně prokousali a uvidíme, jaká dobrodužství nás tu čekají.
Užijte si čtení a uvidíme, kam se to všechno vlastně posune :)
Anežka
Žádné komentáře:
Okomentovat