Zobrazují se příspěvky se štítkempředstavení. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkempředstavení. Zobrazit všechny příspěvky

25. března 2014

Někde musíme začít.

Zvláštní pocit, když před sebou člověk vidí prázdnou stránku a pomalu jí začne plnit slovy. Nedočkavě a netrpělivě ťukám do klávesnice první věty a uvidíme, jakým směrem se tento blog vyvine.


Proč jsem začala psát?
Po několika letech v neustálém pracovním kolotoči jsem se najednou s manželem a malou Žížalkou v bříšku ocitla v Bulharsku, kam jsme se přestěhovali a stala se ze mě žena v domácnosti na plný úvazek. 

Rostoucí bříško, čekání na příchod malé "Žížalky" a blogy týkající se mateřství mě inspirovaly k tomu, abych i já přispěla do virtuálního světa.


Co u mě na stránkách najdete?
Nejvíc prostoru bude patřit malé Žížalce, protože kolem ní se teď bude točit můj svět. Ráda bych vše také doplnila zážitky z Bulharska, které se na příští 3 roky stane našim novým domovem. Vařením a pečením si nyní krátím dlouhé chvíle, takže i z tohoto soudku se tu občas něco objeví.

Kdo jsou Anežka a Žížalka?
V reálném životě se nejmenuji Anežka. Zatím chci tento blog vést anonymně, ať už kvůli sobě, práci nebo rodině. Je mi 28 let, s manželem jsme spolu 10 let a čekáme první dítě - Žížalku. Příchod Žížalky se chystá začátkem května 2014.

Nyní bydlíme v Sofii, hlavním městě Bulharska a pomalu si zvykáme na nový život a novou kulturu. Azbukou už jsme se zdárně prokousali a uvidíme, jaká dobrodužství nás tu čekají.

Užijte si čtení a uvidíme, kam se to všechno vlastně posune :)


Anežka